Ładowanie...

Robienie miejsca w pokoju dziecięcym

Wiemy, że zazwyczaj dzieci mają małe pokoje, zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym. I choć może się to wydawać wadą, Maxtrix oferuje rozwiązania, które sprawiają, że ich kwadratowy materiał filmowy działa, a nawet wydaje się większy! Niskie łóżka strychowe dla dzieci są idealne do tego celu. Podnosząc łóżko dziecięce, uwalniasz przestrzeń na podłodze i pozwalasz na przechowywanie i naukę pod łóżkiem. To jest dokąd "Pudełko" bliźniaczy niskiego loft łóżko z przechowaniem przychodzi wewnątrz! Lubimy myśleć ja jest perfect dzieciak łóżko z składowym rozwiązaniem dla małych pokojów. Oto dlaczego. (Zobacz wszystkie łóżka dziecięce z możliwością przechowywania)

Drabiny proste oszczędzają miejsce na podłodze

Podczas gdy my uwielbiamy schody i drabinki pod kątem jako wejścia do łóżek piętrowych i strychowych, proste drabinki są najlepszą opcją dla małych pokoi. Nie zajmują one dodatkowej przestrzeni z przodu lub z lewej/prawy strony łóżka, jak alternatywne wejścia. Dzięki swoim prostym liniom tworzą nowoczesny, elegancki wygląd.

Dajcie spokój, rodzice, nasze proste drabiny mają solidną drewnianą konstrukcję z bardzo szerokimi i rowkowanymi stopniami drabinkowymi do bezpiecznego wspinania się.

Niskie łóżko na poddaszu - bezpieczne spanie wysoko (ale nie za wysoko:)

Przy całkowitej wysokości 50,75" (129 cm) i prześwicie pod łóżkiem 33,5" (85 cm), to Low Loft Bed nie siedzi daleko od ziemi, więc jest to świetna opcja dla dziecka, które chce mieć podniesione łóżko, ale nie chce iść zbyt daleko od podłogi. (Twoje średnie łóżko High Loft ma ponad 70 cali wysokości, a to może być całkiem niezła wspinaczka). Ponadto, niskie łóżka na poddaszu dla dzieci są idealne do pokoi z niskimi sufitami. Tam jest dużo głów przestrzeń na łóżku dla ruszać się wokoło bezpiecznie, ale ty wciąż korzyści mnóstwo dodatkowy składowa przestrzeń pod twój niskim loft łóżkiem.

Dużo miejsca do przechowywania

Możesz dostosować swoje łóżko Maxtrix Low Loft do swoich potrzeb. Sukienki, biurka, regały i schowki na zabawki pracują w naszym modułowym systemie. W tej specyficznej konfiguracji, która została pokazana, uwielbiamy jak dobrze komoda w kostce mieści się dokładnie pod łóżkiem. Komoda ta jest bardzo popularna, ponieważ oferuje bardzo głębokie szuflady na ubrania i piżamy. Następnie, regał na końcu łóżka pozwala na ładne układanie książek i zabawek!

Dodatkowo, można ją zaprojektować już dziś, a jutro zmienić jej układanie. Wszystkie regały są wyjmowane i można je umieścić w innym rogu pomieszczenia.

Pokój do odrabiania pracy domowej

Idealnym uzupełnieniem tej konfiguracji jest biurko! Teraz możesz spać, przechowywać i studiować wszystko w jednym miejscu. A jeśli projektujesz miejsce na powrót do szkoły, to może to być po prostu odpowiednie rozwiązanie dla Twojego syna lub córki. Nasze nowe biurko z dwiema szufladami ma tak wiele fantastycznych funkcji, jak głębokie szuflady do przechowywania oraz boczny hak do zawieszania toreb na komputer lub toreb na książki!

Piękno tego biurka polega na tym, że można je łatwo przesuwać pod łóżkiem, gdy dziecko chce mieć więcej miejsca na zabawę, a następnie można je bezpiecznie wyciągnąć, gdy ma pracę domową lub czas na naukę. Kiedy jesteś gotowy przenieść biurko w niezależne miejsce, to jest po prostu takie proste!

Istnieje tak wiele innych opcji, jeśli rozważasz niskie lofty łóżka dla dzieci - niskie lofty z przechowywaniem, niskie lofty z biurkami, niskie lofty ze slajdami. Oto jeszcze kilka z naszych ulubionych opcji

Bez względu na to, czy szkoła jest w tym roku prowadzona przez osobę prywatną, czy w domu, stwórz dla swojego dziecka dedykowaną przestrzeń do nauki i rozwoju, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Łóżka z biurkami to popularne rozwiązania!

Zobacz
TOP