Ładowanie...

Pięć wskazówek dotyczących letniego sukcesu w czasie snu

Jest lato! Podczas gdy myśl o nadchodzących tygodniach wywołuje emocje związane z wakacjami, ucieczkami, wycieczkami na plażę, letnimi obozami i nocnymi filmami, łatwo jest dać się ponieść i zapomnieć o znaczeniu snu! Z pewnością jesteśmy temu winni! Wchodząc w nasze "leniwe" letnie dni, pamiętajcie o tych pięciu prostych wskazówkach, które pomogą Waszym dzieciom pomyślnie spać w letnich tygodniach... ponieważ zdecydowanie chcemy uniknąć napadów złości i nerwowości z powodu braku snu!

Summer Sleep Tips for Kids

  • 1 - Harmonogram. Na ile to możliwe, zachowaj harmonogram snu swojego dziecka w roku szkolnym. Idź do łóżka, zdrzemnij się i obudz się w tym samym czasie. Pobyt do późna to miła gratka dla naszych maluchów, ale nie pozwól, aby stało się to rutyną nocną. Pamiętaj też o swoich letnich pozycjach kalendarza - podróżach, wakacjach, zabawach sportowych do późnych godzin nocnych, kulinariach - które sprawią, że wszyscy wyjdą później niż zwykle. Na początku lata ustalcie rozsądny czas spania i postarajcie się nie przekraczać godziny po zakończeniu roku szkolnego. 2 - Odpocząć. W związku z tym, że letni rozkład zajęć sprawia, że nasze dni są miłe i zajęte, nie należy pomijać czasu odpoczynku! Nasze dzieci prawdopodobnie bawią się trudniej podczas gorących, letnich miesięcy. W zależności od wieku dziecka, prawdopodobnie potrzebuje ono jeszcze 9-12 godzin snu w ciągu dnia. Ważne jest, aby dziecko otrzymało ten zalecany numer. Młodsze dzieci mogą nadal potrzebować drzemki, a starsze dzieci powinny utrzymywać spokojny czas. Lato może być gorączkowe, ale staraj się nie pakować dni ze zbyt dużą aktywnością. Czasami można powiedzieć "nie" zaproszeniom lub imprezom! Ważne jest, aby codziennie dawać naszym pociechom nieplanowany, odpoczynek, aby nie były one zbytnio obciążone.
  • 3 - Rutyna. Czy masz rutynę snu, która dobrze działa w ciągu roku szkolnego? Utrzymujcie tę rutynę w lecie! Wielu rodziców decyduje się na kąpiel w nocy, aby stworzyć miłe, kojące środowisko dla dziecka. Niektórzy czytają razem książki lub próbują wymyślać historie. Jeśli nie masz rutyny, teraz jest świetny czas, aby ją stworzyć! To pomoże Twojemu dziecku zaprogramować się mentalnie, aby mogło iść spać!
  • 4 - Wygoda. Jest twój dziecko wygodny w jego lub jej pokoju? Jeżeli no są, then są prawdopodobni podrzucać i obracać lub mieć ciężki czas zapadać w sen (i zostawać uśpionym). Stwórz komfortowe środowisko z doskonałym łóżkiem dla dziecka i miękkim materacem dla dziecka. Na pewno możemy w tym pomóc! ;) Upewnij się też, że Twoje dziecko jest chłodne i odpowiednio ubrane. Jeśli jest gorące, spocone, poparzone słońcem, odwodnione lub w niewygodnym łóżku, nie będzie też spać. Skorzystaj z naszych poradników dotyczących zakupów, aby dowiedzieć się, jak kupić odpowiednie łóżko dla dziewczynki lub chłopca.
  • 5 - Ustawienie. Postarajmy się pomóc naszym dzieciom uniknąć rozpraszania uwagi w ich sypialniach. Unikaj zabawek i gier wideo w łóżkach i ogranicz czas, przez jaki starsze dzieci mogą czytać w swoich łóżkach. Zamykaj drzwi, wyłączaj światło i twórz ciemne pomieszczenia, które pomagają w zasypianiu. Jeśli Twoje dzieci dzielą sypialnię, stwórz w tych pokojach osobiste przestrzenie, aby rodzeństwo nie rozpraszało uwagi siebie nawzajem. Oto niektóre z naszych ulubionych wspólnych wyglądów sypialni:

kupujcie te pokoje

Bezpiecznego i szczęśliwego lata, przyjaciele. Jeśli chcesz pomóc w stworzeniu komfortowego środowiska dla swoich dzieci, zadzwoń lub wyślij e-mail do naszego przyjaznego zespołu obsługi klienta! Chętnie Ci pomożemy... bo kiedy Ty śpisz, Ty śpisz. ;)

Zobacz
TOP