Ładowanie...

Oryginalna dekoracja z panelami 3D

Panele ozdobne nadają wnętrzu nieco bardziej wyrafinowanego, klasycznego charakteru. Dlatego też często używa się ich w budynkach użyteczności publicznej, w lokalach, hotelach, kinach i teatrach. Ostatnio pojawiły się także we wnętrzach prywatnych, gdzie pełnią rolę niebanalnej ozdoby. Co więcej, niektóre z nich same stanowią centrum wystroju. Inne z kolei stają się oryginalnym tłem dla mebli i sprzętów.

Z pomocą paneli 3D można stworzyć mnóstwo różnych aranżacji wnętrza – nawet, jeśli znajduje się w nim niewiele przedmiotów. Tło z paneli jest wspaniałym tłem dla minimalizmu, dodając mu szyku i przykuwając wzrok.

Szeroki wybór paneli

Coraz więcej pojawia się kolorów i wzorów paneli dekoracyjnych na ściany. Wraz z ich popularnością rosną także oferty. Możemy dziś kupić szalenie modne, klasyczne panele ścienne w odcieniach bieli, szarości, czarne lub beżowe. Ciekawym pomysłem jest zakup białych paneli z gipsu i pokrycie ich wybraną przez siebie farbą lub strukturą. Z kolei panele 3D same zastępują tynk ozdobny.

Panele dekoracyjne

Można nimi z powodzeniem i ciekawym efektem końcowym wyłożyć zarówno całe ściany, jak i ich fragmenty, na przykład tworząc interesujące tło kominka lub obramowanie łóżka w sypialni. Wśród paneli 3D szczególnie modny jest subtelny, kojący motyw fali, który pomaga się zrelaksować i przenosi zmysły na plażę. Szczególnie dobrze prezentuje się w salonie oraz w sypialni.

Panele 3D

Warto również zwrócić uwagę na dekoracyjne panele 3D. Używając gotowego zestawu, można stworzyć niezwykle ciekawą kompozycję imitującą drewnianą mozaikę lub inne desenie. Takie rozwiązanie prezentuje się szczególnie dobrze w pomieszczeniach urządzonych po skandynawsku i minimalistycznie – przełamuje ich prostotę, dodając polotu. Panele ścienne można także stosować w pokoju dziecięcym. Coraz więcej osób decyduje się także na wybór paneli z prawdziwego drewna. Ich ponadczasowy urok i wspaniały wygląd prezentują się świetnie w niemal każdym zestawieniu. Podobnie jak panele gipsowe, można kłaść je pojedynczo.

Zobacz
TOP