Ładowanie...

Wybierz odpowiednie biurko dla swojego ucznia!

Szukasz biurka dla dzieci do swojego domu? Pomóż dziecku w odrabianiu zadań domowych i nauce za pomocą biurka z litego drewna wykonanego specjalnie do pokoi dziecięcych, sal zabaw i wszelkich pomieszczeń do nauki w Twoim domu. Chcemy pomóc Twojemu dziecku w rozwoju przedszkola, szkoły podstawowej/średniej, liceum/college'u, dlatego też mamy dla ciebie kilka funkcjonalnych rozwiązań najwyższej jakości, abyś wiedział, że możesz zachować biurko przez wiele lat - a następnie przekazać je młodszemu rodzeństwu.

Oto pomocny przewodnik po zakupach, który pomoże Ci wybrać odpowiednie biurko do szkoły domowej, wirtualnej nauki, pracy domowej lub szkoły z domu.

Biurko dwuszufladowe (Two-Drawer Desk)

Nasze najpopularniejsze studenckie biurko to dwuszufladowe! Szuflady można zamówić po lewej lub prawej stronie biurka.

Najlepsza część to nowoczesne krzesła koordynujące! Nogi i ramy krzeseł dostępne są w kolorze białym, kasztanowym lub naturalnym, a następnie oferujemy siedzisko i oparcie w wielu kolorach. Niech Twoje dziecko pomoże Ci wybrać wygląd, który jest idealny dla jego osobowości!

Proste biurko do nauki

To wszechstronne biurko do nauki jest mniejsze, ale mieści się prawie w każdej przestrzeni. W szufladzie ołówka mieszczą się małe przedmioty, ale jest jeszcze dużo miejsca na pracę domową i naukę!

Biurka studenckie ładnie pasują do prawie każdego z naszych łóżek piętrowych, tworząc łóżko piętrowe z zestawem biurek.

Biurka studenckie z szufladami

Jeśli Twoje dziecko ma dużo rzeczy do przechowania, nasze studenckie biurko z litego drewna z czterema szufladami po obu stronach może być dobrym rozwiązaniem! Pomyśl o tym, jak uporządkowane będą ich miejsca na biurku z taką ilością miejsca do przechowywania!

Biurko z litego drewna z głębokimi szufladami dla dzieci

Niezależnie od tego, czy wybierzesz dwie szuflady, cztery szuflady, studenckie biurko czy długie studenckie biurko, będziesz pod wrażeniem głębokości szuflad. Pomyśl tylko, ile materiałów do nauki zostanie w nich zapakowanych!

Biurka pod łóżkami

Piękno wszystkich naszych biurek polega na tym, że wiele z nich mieści się bezpośrednio pod naszymi łóżkami na poddaszu, tworząc funkcjonalną pracownię i środowisko snu! Zainspiruj się kilkoma z naszych ulubionych łóżek loftowych z biurkami!

Narożniki i długie biurka

Do naszych wysokich strychów polecamy długie biurka i nowe biurka narożne, które pracują pod wysokimi strychami lub narożnymi strychami. Długie biurka pasują do długości (tylnej ściany) pod naszymi łóżkami strychowymi. Dzięki dodatkowej powierzchni, jest to idealne rozwiązanie dla starszego dziecka, nastolatka, a nawet studenta. Dla łóżek strychowych XL mamy jeszcze dłuższą wersję tego biurka o długości XL.

Przeciwnie, nasze nowe biurka narożne pasują do szerokości końcówki łóżka - pomyślcie o footboardzie lub headboardzie.

Albo ustawić go wzdłużnie obok więcej miejsca do przechowywania!

Zobacz
TOP