Ładowanie...

JAK OKREŚLIĆ POTRZEBY DZIECKA W ZAKRESIE MEBLI

Jako dorosły, generalnie wiesz, czego potrzebujesz w swoim pokoju. Z drugiej strony, dzieci mają trochę więcej problemów z rozgryzieniem tych rzeczy. Zebraliśmy kilka szybkich wskazówek, jak określić potrzeby dziecka w zakresie mebli.

Zastanówcie się, co jest stałe.

Zanim zaczniesz patrzeć na to, czego możesz potrzebować, zrób bilans tego, co już masz. Konto i pomiar przestrzeni w szafie, zakamarki, które mogą łatwo stać się szafami, i wszystko, co jest wbudowane w domu, z wbudowanymi komodami do witryn-benchy.

Zawsze pamiętaj o przechowywaniu

Przechowywanie zabawek to nie tylko kwestia estetyki i organizacji - to także kwestia bezpieczeństwa i wydajności. Upewnij się, że inwentaryzujesz, ile zabawek ma Twoje dziecko, kiedy myślisz o tym, ile miejsca na przechowywanie będziesz potrzebował. Przyjrzyj się również dokładnie ubraniom, aby mieć pewność, że wszystko będzie miało swoje miejsce w nowym projekcie.

Zwróć uwagę na wiek i nastawienie

Wiek dziecka jest istotnym czynnikiem przy projektowaniu. Żadne dziecko poniżej szóstego roku życia nie powinno mieć łóżka na strychu. Dojrzałość jest również krytyczna: niektóre dzieci powyżej szóstego roku życia nie są jeszcze gotowe do przestrzegania zasad strychowych lub piętrowych. Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze podczas projektowania dla dzieci. Rozpoznanie tego, jakie jest Twoje dziecko i jak może ono reagować na przestrzeń jest niezwykle ważne.

Zwracaj uwagę na czynności

Spójrzcie, co wasze dziecko lubi robić w poradniku meblowym. Jeśli Twoje dziecko lubi czytać, rozważ otwarte półki do przechowywania i wystawiania książek. Jeżeli on lub ona jest wciąż młody ale lubi rysować, myśleć o wliczać biurko z booster siedzenia używać dla rzemiosła teraz i studiować opóźniony. Meble Casa Kids są dostosowane nie tylko do bezpośrednich potrzeb dziecka, ale także do tych, w które może ono wyrastać.

Aby profesjonalnie przyjrzeć się temu, czego potrzebują Twoje dzieci, umów się z nami na konsultację! Pomożemy Ci dokładnie określić, co należy do przestrzeni Twojego dziecka i jak podejmować decyzje o meblach, które działają i rozwijają się wraz z Twoim dzieckiem.

Zobacz
TOP