Ładowanie...

Niezrównane bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój

Bez względu na to, czy robisz zakupy dla swojego malucha czy nastolatka, Maxtrix - największy na świecie system mebli dziecięcych - ma stylowe, niestandardowe opcje, które są zbudowane tak, aby były trwałe i zaprojektowane z myślą o rozwoju. Zaufaj ekspertom w dziedzinie łóżek dziecięcych i nie rezygnuj z bezpieczeństwa na rzecz stylu i zabawy na rzecz funkcjonalności!

Każde łóżko, które znajduje się na ziemi, potrzebuje elementów bezpieczeństwa, aby zapewnić dziecku komfortowy i bezpieczny sen. Wszystkie łóżka piętrowe i strychowe Maxtrix posiadają 16-calowe barierki ochronne - najwyższe w branży! W połączeniu z jednym z naszych niskoprofilowych 5-calowych materacy MaxMattress, będziesz miał 11-calową osłonę o wysokości (ponad dwukrotnie większej od wymaganej regulacji).

Nawet małe dzieci wchodzące do swojego pierwszego "dużego łóżeczka dziecięcego" docenią to zabezpieczenie na każdym z naszych łóżeczek dziecięcych lub łóżeczek dziennych z przednią i tylną poręczą.

Produkty są wykonane z najwyższej jakości klonu, brzozy i szponów - wszystkie są pozyskiwane z lasów o zrównoważonej polityce ponownego sadzenia. Zaufaj produktowi z bezwęzłową, najwyższej jakości konstrukcją z litego twardego drewna! Porównaj to z łatwą do zrębkowania konstrukcją z płyty wiórowej lub sosny sękatej, a zobaczysz dużą różnicę.

Martwisz się o długowieczność?

Z pięcioletnią gwarancją, honorujemy i wspieramy integralność produktów i konstrukcji. Więc, odpocznij spokojnie wiedząc, że masz zespół obsługi klienta, który będzie Ci służył pomocą w razie jakichkolwiek problemów. Większość innych firm produkujących meble dziecięce oferuje tylko roczną gwarancję.

Zacznij od podstawowych opcji, a następnie rozwijaj je, aby stworzyć wyjątkowy styl dla każdej przestrzeni lub wieku dziecka. Wiele firm meblarskich ma bardzo ograniczone opcje, ale łóżka są dostępne w pięciu rozmiarach (podwójne, pełne, podwójne xl, pełne xl i queen), trzech wykończeniach (biały, naturalny i kasztanowy) oraz wielu opcjach wejścia (drabina prosta, drabina pod kątem i schody). Łóżka piętrowe i strychowe oferowane są również na niskich, średnich i wysokich wysokościach (nawet ultra czasami!), co oznacza, że każda kombinacja jest możliwa, aby osiągnąć wygląd, który chcesz!

Martwisz się o zrównoważony rozwój?

Dlaczego łóżka dziecięce są przyjazne dla środowiska. Elementy są całkowicie nadające się do wielokrotnego użytku w tym sensie, że projekt łóżka dzisiaj może zostać przekształcony w zupełnie inny projekt jutro. Nie ma potrzeby, aby kiedykolwiek "wyrzucać" łóżko dziecięce, dlatego są one o wiele bardziej przyjazne dla środowiska niż wiele innych opcji. Tak jak recykling szklanych butelek daje wiele zastosowań z tego samego pojemnika, tak system jest zaprojektowany tak, aby używać komponentów w sposób ciągły, co prowadzi do zmniejszenia ilości odpadów i wpływu na środowisko. Pomyśl o tym jak o klockach Lego Building Blocks dla mebli dziecięcych. Weź udział w łóżku piętrowym i zrób z niego dwa osobne łóżka, dodaj na łóżku podstawowym inne łóżko przekształcając je w łóżko piętrowe, dodaj magazyn lub gabinet pod podwyższonym łóżkiem strychowym, zdejmij z niego zjeżdżalnię, gdy Twoje dziecko urośnie, lub zmień łóżko strychowe w narożne łóżko strychowe z dwoma wysokimi łóżkami. Wszystko te są przykładami jak łóżkowe składniki są wielokrotnego użytku, tworzyć zrównoważone projekty od berbeć nastolatka.

Zobacz
TOP